Kancelaria Kondracki Celej doradzała funduszowi Luma Ventures przy inwestycji w Datarino

Fundusz reprezentował adwokat Rafał Celej – partner kancelarii Kondracki Celej. W transakcję zaangażowana była również Ewelina Macewicz, prawnik kancelarii oraz adwokat Wiktor Rainka, counsel, ekspert w dziedzinie prawa własności intelektualnej oraz danych osobowych.

Datarino jest właścicielem marek takich jak Datarino Finance – usługi obejmującej kompleksowe projekty m.in. z zakresu wywiadu gospodarczego umożliwiające ocenę ryzyka (KYC), Cluify – platformie internetowej umożliwiającej dotarcie z reklamą online do osób odwiedzających dowolnie wybrane miejsce offline i weryfikację, czy osoba ta rzeczywiście odwiedziła sklep i dokonała zakupu, oraz RinoApps – studiu gier i aplikacji mobilnych, do której należy popularna aplikacja Everybody pozwaljąca na identyfikację niezapisanych w książce adresowej numerów telefonicznych.

Luma Ventures to fundusz typu venture capital koncentrujący się na przedsięwzięciach IT z szeroko rozumianego obszaru Big Data i Data Science. Luma Ventures należy do nielicznych funduszy na polskim rynku, które zarządzają wyłącznie prywatnym kapitałem.

Contact

Rotate your device to view our website