Zespół Kancelarii Kondracki Celej doradzał Pawłowi Sieczkiewiczowi, założycielowi Telemedi oraz inwestorom firmy!

Zespół Kancelarii Kondracki Celej doradzał Pawłowi Sieczkiewiczowi, założycielowi Telemedi oraz inwestorom firmy, w sprawie sprzedaży większościowego pakietu akcji w Telemedi austriackiemu dostawcy usług zdrowotnych Mavie Next.

Nasz zespół prawny, pod kierownictwem Rafała Celeja i z wsparciem Arkadiusza Klejnowskiego, Moniki Twerdochlib i Gabrieli Lewickiej, przygotował kompleksową dokumentację transakcyjną i zapewniał pełne wsparcie sprzedającym na każdym etapie negocjacji, co zapewniło pomyślne zakończenie transakcji 🎯

Kondracki Celej wcześniej doradzał Telemedi w rundzie inwestycyjnej serii A w 2021 roku.

🤝 Wyrażamy nasze szczere uznanie dla zespołu Telemedi – Pawła Sieczkiewicza, Dmitrija Smirnowa, Moniki Lubeckiej i Jakuba Jankowskiego za ich zaufanie i współpracę przez cały proces, jak również dla inwestorów i członków zarządu Telemedi: Marcinowi Szczecińskiemu z Adamed Pharma, Kate Cottrell i Peterowi Bialo z DocPlanner, Aleksandrowi Dobrzynieckiemu i Marcinowi P. Kowalikowi z Black Pearls VC, Magdalenie Gałan i Martonowi M. z Flashpoint Venture Capital, Krzysztofowi Mazurowi i Krzysztofowi Tokarskiemu z PKO Bank Polski(VC), oraz Bori FARKAS-FOZY i Elenie Tóth z UNIQA Ventures - gratulacje z okazji tego wspaniałego wyjścia!

💪🏼 Dodatkowo składamy podziękowania Mateuszowi Kuryszowi i Erichowi Kruschitzowi z Mavie Next oraz naszym kolegom z Rymarz Zdort Maruta – Jacekowi Zawadzkiemu, Małgorzacie Deruś i Patrycji Gliwce, a także Jackowi Balickiemu z BCGL za płynną współpracę podczas całego procesu.

Obróć telefon, aby wyświetlić naszą stronę

Kontakt