Kancelaria Kondracki Celej reprezentowała założycieli Velis Real Estate Tech w sprzedaży większościowego pakietu udziałów na rzecz Stability Capital.

Kancelaria Kondracki Celej reprezentowała założycieli Velis Real Estate Tech: Paweł Robaczewski, Adam Penkala oraz Maciej Rogowski w sprzedaży większościowego pakietu udziałów na rzecz Stability Capital. Zespół Kancelarii, reprezentowany przez Rafał Celej (Partner kancelarii) oraz Arek Klejnowski (Senior Associate) zajął się kompleksowym wsparciem prawnym w przygotowaniu i negocjowaniu dokumentacji transakcyjnej oraz zamknięciu transakcji.

Stability Capital powstał ponad dwa lata temu. Wehikuł inwestycyjny typu search fund utworzyli Pawel Malon, wcześniej menedżer zajmujący się m.in. fuzjami i przejęciami oraz Marek Jakubow, który ma doświadczenie w doradztwie strategicznym i nowych technologiach.

Velis Real Estate Tech to dostawca oprogramowania w modelu #SaaS do obsługi i zarządzania nieruchomości komercyjnymi. Platforma o nazwie Singu łączy właścicieli, zarządców, najemców i obsługę techniczną obiektów, skupia się głównie na utrzymaniu technicznym wielkopowierzchniowych nieruchomości, w tym centrów handlowych, logistycznych, biurowców, ale także mniejszych obiektów działających w sieci. Velis Real Estate Tech jest już aktywny na 30 rynkach. System Singu obecnie obsługuje ponad 10 tys. budynków na świecie. W ubiegłym roku spółka wypracowała ok. 25 mln zł przychodów.

Gratulujemy stronom transakcji oraz dziękujemy za zaufanie!

Więcej o transakcji przeczytacie w artykule Anna Bełcik na https://www.pb.pl/rodzimy-search-fund-dokonal-akwizycji-postawil-na-proptech-1188764

Obróć telefon, aby wyświetlić naszą stronę

Kontakt